İşitme Engelliler Judo Türkiye ikincisi Milas Milli Eğitim Müdürlüğünden Ahmet Türkmen

47

25 Ocak 2020 tarihinde Kilis’te düzenlenen İşitme Engelliler Judo Müsabakasında Türkiye ikincisi olan Milas Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Ahmet Türkmen İl Milli Eğitim Müdiresi Pervin Töre Tarafından hediye takdim edilerek tebrik edildi.

Gerçekleşen ziyarette, işitme engelli sporcumuz Ahmet Türkmen, işaret dili kullanarak kendini ifade etti. Milli Eğitim Personeli Şefi Hüdaverdi Uzar’ın işaret dilini tercümesiyle yapılan görüşmede sporcumuz “10-21 Şubat 2020 tarihinde Balıkesir Bigadiç’te milli takıma davet edildiğini, 14-19 Nisan 2020 tarihlerinde Fransa’da düzenlenecek olan İşitme Engelliler Judo Şampiyonasına katılmak için çok çalıştığını, madalya ile dönüp ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil etmek istediğini belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz, Ahmet Türkmen’i  tebrik ederek kendisine başarılarının devamını diledi. İl Müdür Yardımcısı Ferman Akbulut’un hediye takdimi sonrasında Bodrum Milli Eğitim Müdürü Aslan Korkmaz, Ula Milli Eğitim Müdürü Değer Topuz, Menteşe Milli Eğitim Müdürü Soner Kaya ve Şube Müdürü Ünsal KORKUT ve sporcumuz ile günün anısına fotoğraf çekimi gerçekleşti.